• ПОСЛЕДНО ДОБАВЕНИ
  • Септемврийска изпитна сесия за чуждестранни студенти 1-3 курс обучение на български език 31.08–30.09
  • Септемврийска поправителна изпитна сесия
  • Биология I курс 33-36, 41-57, 59-61 група
  • Медицинска биохимия II, гр. 38-39,45-48,51-52,60-62
  • Резултати от изпити - III курс Медицина - Патофизиология
  • Клинична патология 4 курс 47-60 група 27 и 28.07.2020
  • Физиология 2 курс 39,40,53,54,55,56,61,62,63,64 гр.
  • Графици за обучение на чуждестранните студенти ендокринология клинична практика 6-та година юли-август 2020 г.
  • Резултати от изпита по „Акушерство и гинекология“ от 23.07.2020 и 24.07.2020
  • Промяна на графика за изпитната сесия за чуждестранни студенти
  • Резултати от изпит по клинична фармакология - V курс
  • На вниманието на всички чуждестранни студнети
  • Резултати от изпит по хирургия - V курс
  • Резултати от изпит по хигиена - IV курс
  • График за провеждане на преддипломен стаж
  • Разпределение на изпитите на МФ и ФФ в залите на МБК и във ФДМ
  • Заповед за поправителна сесия
  • Неврология 4 курс 46-60 група
  • Резултати от изпит по вътрешни болести 3 курс
  • Резултати от изпит по обща и оперативна хирургия 3 курс
  • Екип

    СПИСЪК НА НАУЧНО-ПРЕПОДАВАТЕЛСКИТЕ КАДРИ В КАТЕДРА МЕДИЦИНСКА МИКРОБИОЛОГИЯ - 2008 год.

     

    1. ПРОФ. ИВАН ГЕРГОВ МИТОВ повече>>

    2. ДОЦ. ЛЕНА ПЕТРОВА СЕЧАНОВА повече>>

    3. ДОЦ. ЛЮДМИЛА БОЯНОВА ГЕОРГИЕВА повече>>

    4. ДОЦ. НАСЯ СПАРТАК ХАДЖИЕВА

    5. ДОЦ. БОЙКА КИРИЛОВА МАРКОВА

    6. Д-Р РАЙНА ЦВЕТКОВА ГЕРГОВА повече>>

    7. Д-Р РУМЯНА ДОНКОВА МАРКОВСКА повече>>

    8. Д-Р РАДОСЛАВ РОМЕЙОВ БАЙКУШЕВ повече>>

    9. Д-Р ТАНЯ ВАСИЛЕВА СТРАТЕВА повече>>

    10. Д-Р ВЕСЕЛА ВАСКОВА УЗУНОВА-РАЙКОВА повече>>

    11. Д-Р ДАНИЕЛ ВАЛЕНТИНОВ ЙОРДАНОВ повече>>

    12. Д-Р ТОМИСЛАВ СИМЕОНОВ КОСТЯНЕВ

    13. Д-Р ЗОРНИЦА РОСЕНОВА РУСЕВА-СЛАВЯНОВА

     

    СПИСЪК НА СЛУЖИТЕЛИТЕ В КАТЕДРА МЕДИЦИНСКА МИКРОБИОЛОГИЯ, УЛ. ”ЗДРАВЕ” 2

    Ръководител катедра: Професор д-р Иван Гергов Митов, дмн повече>>

    Доцент д-р Лена Петрова Сечанова -ръководител на лаборатория за диагностика на аеробни бактериални инфекции повече>>

    Доцент д-р Людмила Боянова Георгиева - ръководител на лаборатория за диагностика на анаеробни и микроаерофилни бактериални инфекции повече>>

    Д-р Светла Недялкова Бързашка - ординатор

    Д-р Райна Цветанова Гергова - главен асистент повече>>

    Д-р Радослав Ромейов Байкушев - старши асистент повече>>

    Д-р Таня Василева Стратева - главен асистент повече>>

    Д-р Румяна Донкова Марковска - главен асистент повече>>

    Д-р Весела Васкова Узунова - Райкова - асистент повече>>

    Д-р Даниел Валентинов Йорданов - асистент повече>>

    Д-р Томислав Симеонов Костянев - главен асистент

    Д-р Зорница Росенова Русева - Славянова - главен асистент

    Д-р Галина Мильова Гергова - ординатор

    Инж. Невена Димитрова Гигова - отговорник по ЗБУТ

    Драгомир Петров Петров - биолог

    Теменужка Йорданова Илиева - биолог

    Александра Сашева Александрова - биолог

    Снежанка Кирилова Василева - мед. лаборант

    Ганка Маринова Терзиева - мед. лаборант

    Мария Кирилова Артинова - мед. лаборант

    Ваня Янкова Паскова - мед. лаборант

    Мая Цветанова Хаджийска - мед. лаборант

    Мариета Христова Данчева - мед. лаборант

    Гергана Иванова Захариева - мед. лаборант

    Янита Николова Дойчева - мед. лаборант

    Петрана Димитрова Кунгалова - мед. лаборант

    Светлана Тодорова Жотева - Атанасова

    Теменужка Иванова Василева - мед. лаборант

    Сийка Христова Иванова - мед. лаборант

    Маргарита Николова Атанасова - автоклавчик

    Антоанета Живкова Георгиева - санитар

    Минка Борисова Каламарова - санитар

    Василка Евлогиева Васева - санитар

    Фиданка Викторова Дойнова - санитар

    Христана Христова Миланова - санитар

    Лилия Димитрова Димитрова - санитар