• ПОСЛЕДНО ДОБАВЕНИ
  • Правилник за устройството и дейността на МФ при МУ - София
  • Промени на график първи курс английско обучение
  • Резултати от допълнителна сесия по Латински език с мед. терминология 21.10.2020г.
  • Резултати от допълнителна сесия по медицинска психология на 21.10.2020г.
  • Документи за подаване на стипендии за зимен семестър на уч.2020/21г.
  • На вниманието на всички новозаписани чуждестранни студенти 1 курс Медицина
  • Ликвидационна сесия - резултати от изпит по Медицинска генетика на 19.10.2020г.
  • Резултати от изпита по Психиатрия 6ти курс, група 11,23,25,26,28,29,30,31,32
  • Резултати от допълнителна сесия по Анатомия и хистология на човека на 12.10.2020 год.
  • Такси за обучение в Медицински факултет на Медицински университет - София за учебната 2020/2021г.
  • Резултати от допълнителна сесия по физиология на 16.10.2020
  • Резултати от изпит по медицинска микробиология на 15.10.2020 г.
  • Изпит по Медицинска физика за англоезични студенти 12.10.2020 г
  • Резултати от допълнителна сесия по медицинска физика – 07.10.2020 год.
  • Резултати от допълнителна сесия по Биостатистика и медицинска информатика – 07.10.2020 г.
  • Резултати от изпит по пропедевтика на вътрешните болести на 09.10.2020 г.
  • Резултати от изпита по Нуклеарна медицина, лъчелечение и онкология - 4 курс, 12-14 група, проведен на 12.10.2020 г.
  • Биофизика - допълнителна сесия 14.10.2020 г.
  • Ликвидационна сесия - резултати от изпит по патофизиология на 14.10.2020 г
  • Ликвидационна сесия - резултати от изпит по фармакология на 09.10.2020 г
  • Резултати от допълнително гласуване за Факултетен съвет на Медицински Факултет 08.10.2020г

    На проведено на 08.10.2020г. гласуване за Факултетен съвет на Медицински Факултет, МУ – София бяха класирани следните 11 кандидати, получили най-малко 50% + 1 от гласовете на присъствалите делегати на Общото събрание на Медицински Факултет:

    ХАБИЛИТИРАНИ ПРЕПОДАВАТЕЛИ – ПРЕДКЛИНИЧНИ, ПРОФИЛАКТИЧНИ И ДИАГНОСТИЧНИ КАТЕДРИ

    1

    Любомир Любомиров Трайков

     

    ХАБИЛИТИРАНИ ПРЕПОДАВАТЕЛИ – ТЕРАПЕВТИЧНИ КАТЕДРИ

    1.

    Здравко Асенов Каменов

    2.

    Димитър Темелков Костадинов

    3.

    Ивайло Людмилов Търнев

    4.

    Добрин Аврамов Свинаров

    5.

    Александър Евлогиев Александров

    6.

    Юлия Йорданова Петрова

     

    ХАБИЛИТИРАНИ ПРЕПОДАВАТЕЛИ – ХИРУРГИЧНИ КАТЕДРИ

    1.

    Теофил Ангелов Седлоев

    2.

    Диана Петрова Попова

     

    НЕХАБИЛИТИРАНИ ПРЕПОДАВАТЕЛИ

    1.

    Валери Рангелов Велев

    2.

    Биляна Георгиева Георгиева